.

.

7/8 Шлем Заклучување W/ 2 Копчињата Заклучување Поставен на Универзалната Црна Мотоцикл Закачалка Кука 22mm Бар Мотор Мотор

7/8 Шлем Заклучување W/ 2 Копчињата Заклучување Поставен на Универзалната Црна Мотоцикл Закачалка Кука 22mm

Оценка на посетителот:

DEN 816.00 -18 %
DEN 994.56
Залиха
Достапно за нарачка


7/8" Шлем Заклучување W/ 2 Копчињата Заклучување Поставен на Универзалната Црна Мотоцикл Закачалка Кука 22mm Бар Мотор Мотор
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
7/8" Шлем Заклучување Карактеристики Резервни 100% сосема нов и Не дозволувајте некој да одиме надвор со вашиот шлем! Заклучување на тоа право на вашиот велосипед со нашиот Црна Универзална Шлем за Заклучување. Шлем Заклучување на Закачалка Бар за Мотор Велосипеди Скутер. Fitment Универзален мотор шлем за заклучување може да се монтира на било 7/8" бар. Пакет Се Вклучени 1 × Шлем Заклучување 2 × Клучеви
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Хром
Тип На Објект:
Брави & Брави
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Име На Модел:
XX-315-Б XX-315-E
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Материјал Тип:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Купувачи како што избираат