.

.

Нови 12cm Вештачки Симулација на Заштита на Материјали ПВЦ Водни Растенија За Риба Резервоарот Аквариум Декорација додатоци

Нови 12cm Вештачки Симулација на Заштита на Материјали ПВЦ Водни Растенија За Риба Резервоарот Аквариум Декорација

Оценка на посетителот:

DEN 43.00 -10 %
DEN 47.52
Залиха
Достапно за нарачка

Име : Симулација водни растенија е Применливо : Аквариум пејзажи Материјал : Пвц пластични + керамички база Големина : Висока за 12cm Боја : Црвено-црна / Зелена/ Бело-виолетова / Розова Пакување : 1 Buc 100% сосема нов и висок квалитет. Тоа обезбедува одлична скривница за риба. Растенијата се зацврстува со бројат керамички база, така што тие ќе останат таму каде што тие се сместени во резервоарот. Тие се издржливи во сол и свежа вода. Тие се апсолутно безбедни за риба и најдобро од сите, тие нема да умре, да изгние, или да предизвика било какви алги проблеми. Обезбедува една убава Декорација во вашиот аквариум. Answer : ___________________________ Note : Водни растенија може да предизвикаат и водни растенија во текот на пакување процес на истиснување деформација, достапни од 40 степен ~60 d egree топла вода се впие може да се врати за Не е директно под Qiang Лага изложување на сонце, не Можат да бидат ставени на температури над 65 степен Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата. ◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел. 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Тип:
Риба
Бренд Име:
Talk-Се Задоволни
Материјал:
ПВЦ пластични + керамички база
Тежина:
About 15g
Водни Украси Тип:
Растенија
Број На Модел На:
Симулација водни растенија
Име:
Симулација водни растенија
боја:
Црвено-црна / Зелена/ Бело-виолетова / Розова
Висок:
за 12cm
feature1:
аквариум
feature2:
Риба резервоарот аквариум
Feature3:
Аквариум Додатоци
Feature4:
аквариум оркестарот

Купувачи како што избираат