.

.

Сопствени 3D мурали,светски познатиот слики минатото de papel parede , дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина ѕид хартија

Сопствени 3D мурали,светски познатиот слики минатото de papel parede , дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D мурали,светски познатиот слики минатото de papel parede , дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба позадина ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Материјал:
Други
Стил:
Гроздобер
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
WT 13720387
Шема:
Yes
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА

Купувачи како што избираат