.

.

WLP Бренд Смола Камен Цвет Облик на Прстен Сино, Црвено Црна Боја Специјален Дизајн Inlaying Хидраулични Вежба Жените Девојка Омилен A-840

WLP Бренд Смола Камен Цвет Облик на Прстен Сино, Црвено Црна Боја Специјален Дизајн Inlaying Хидраулични Вежба

Оценка на посетителот:

DEN 90.00 -25 %
DEN 120.48
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Материјал : Цинк Легура+Смола Скапоцен Камен+Антички Злато Позлатен
Прстен големина : ве Молиме Проверете ја големината Табела
НАПОМЕНА :
Превозот Политика За Русија
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Yanwen Економија Воздух Mail Услугата, не може да се следи
Цел Сума Повеќе од 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот, може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака/Кина пост Регистрирани Воздух Mail
За руските Купувачи, ако сакате да го пратката да се следи, pls изберете Ali Express Saver Превозот
Превозот Политика За Шпанија(Сите може да се следи)
Цел Сума помалку од 2 : Брод Преку Correos Економија Услуга
Цел Сума Над 2 : Брод Преку Ali Express Saver Превозот
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард за Испорака
Превозот Политика За Чиле, Netherland и Франција
Цел Сума помалку од 5 : Брод Преку Yanwen Воздух Економија Воздух Mail, не може да се следи
Цел Сума Над 5 : Брод Преку Ali Express Стандард Превозот, може да се следи
За овие 3 Земји, ако сакам да се направи цел која помалку од 5 ДОЛАРИ, да се следи, pls контактирајте со нас, ние ќе го промени товар за вас.
P. S : Прифати Dropshipping
Пад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на
1 : не се стави фактура/информации за контакт во внатрешноста на парцели
2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа. Дали тоа ќе биде надвор од акциите на некои времиња, ние ќе ве информира купувачите immediatelly
3 : ве Молиме Изберете trackable превозот пат кога ќе го поставите цел (Кина пост регистрирани Воздух mail,Aliexpress Стандард Превозот,Epacket)
Вистински Слики покажуваат производи подобро

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Метална боја:
Античкиот Злато Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
A-840
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
WLP
Површината Ширина:
18mm
Функција:
Моден

Купувачи како што избираат