.

.

Калено Стакло за Samsung Галакси J1 Аце J110M J110F J110G J110L J111F Телефон Екран Заштитник Заштитна Фолија Стакло Филмот Маска

Калено Стакло за Samsung Галакси J1 Аце J110M J110F J110G J110L J111F Телефон Екран Заштитник Заштитна Фолија

Оценка на посетителот:

DEN 91.00 -5 %
DEN 95.52
Залиха
Достапно за нарачка

BEBIRDCASE е добро позната трговска марка во Кина. BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга. Производите се продаваат и дома и во странство, освојувајќи корист и комплимент од клиенти. BEBIRDCASE е вашиот Најдобар избор. Посетете ја нашата Службен Store : https : //www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/636329.html
Опис На Производот>>>
Компатибилен Модел на Телефон : За Samsung Галакси J1 Аце J110 M J110 F J110 G J110 L J111 F
Екстра Чувствителни На Допир
Лесна инсталација
Не сите меурчиња по инсталација
Ултра Јасно , 98% HD транспарентност
Анти-отпечатоци & Маснотии нечистотија , Анти-да се Загрози доказ стакло
за 1 Пакет :
2 X Калено Стакло / Без Мало Поле
2 X Чистење брише
2 X Прашина налепници
Answer : ___________________________ Note :
1 , Nomal време на Испорака : Генерално 1 од 5 до 20 работни дена.
2 , ако стоката превозот одложување , може да побара од мене да се прошири цел заштита време
4 , ако го пропуштите повик од поштата , ве молиме одете на поштата да добиете на стоки
Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, или не можете да го добиете во рамките на заштита на време,ве молиме да не се отвори спорот , ве Молиме Контактирајте со НАС , Ние ќе slove прашањето за што побрзо.
Производ Детални Шоу
Производи Вовед :
Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Е Изработен Од Најквалитетни Материјали.
2.5 D Граница Круг Агол, 0,3 mm Дебелина, 9 H Површинска Цврстина, да се Спречи Руптура,
Шок-доказ, Анти-притисок, Shatterproof, Анти-отпечаток, Супер Отпорен на Гребење
Се носат, И Вода-доказ, Анти Масло, Ултра-тенки, High-definition, Висока Transmittanc
Висока Температура Отпор, Анти-влага, Анти-бактериски, Мазна Чувствуваат, Анти-отсјај Анти-зрачење.
Нашите Калено Стакло Екран Заштитник Ставки Вклучени :
2 X Калено Стакло Екран Заштитник на Предната Филм
2 X Чистење брише
2 X Прашина налепници

Карактеристики на предлогот

Материјал:
калено стакло
Бренд Име:
BEBIRDCASE
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Пакет:
No
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Телефон:
За Samsung Галакси J1 Аце J110 J110H Екран Заштитник Стакло Филм
Функции:
Јасно & Transparence 98%,Експлозија Доказ Стакло Покрие Филм
Користат за :
Мобилен Телефон,Мобилен Телефон ,Мобилен Телефон
Име:
Калено Стакло Екран Заштитник,Калено Стакло Покрие Филм,
Опис:
9H тврдост / 0.3 mm /2.5 D Граница Круг Агол
Пакетот Вклучува:
Калено Стакло Филм, Со Чистење Колекции,Алкохол Чисто Платно
Состојба:
100% Сосема Нов Калено Стакло,За 10g
Стил:
Висок Квалитет Ултра Тенок Светло Екран Заштитен Филм Телефонот Cristal Филм
Функција:
Ултра-тенок, High-definition, Висока Transmittance, Анти-зрачење
Одговара на Моделот:
за Samsung Галакси J1 Аце J110M J110F J110G J110L J111F

Купувачи како што избираат