.

.

Убаво 10pcs/многу Вештачки Мини Цреша Бобинки Бисер Цвет Stamen Свадба Букет Божиќ Декорација Овошје

Убаво 10pcs/многу Вештачки Мини Цреша Бобинки Бисер Цвет Stamen Свадба Букет Божиќ Декорација Овошје

Оценка на посетителот:

DEN 42.72
Залиха
Достапно за нарачка


10pcs/многу Вештачки Мини Цреша Бобинки Бисер Цвет Stamen Свадба Букет Божиќ Декорација Овошје
Функција
Живописни, симпатична, убава Цреша .
Декорација на разни места.
Тоа е, исто така, може да биде еден prefect подарокникогаш Нема да биде венеат.
Информации
Материјал : Пена
Големина : 14~16mm
Боја : Црвена
Тип : Мини цреша(7 barries)
Количина : 10pcs/многу

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ToneStyle-U
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Материјал:
пена
Цвет Стил:
Цвет String
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
JJ4685-01
Користете прилики 1:
Празнична & Настан & Партија Материјали
Користете прилики 2:
Свадба, Роденден, Денот на Вљубените, Партија
Користете прилики 3:
Насловна&Градина, Катира Партија, Божиќ Украси
Користете прилики 4:
Дома декорација,DIY
занаети:
Рачно изработени
Тип На Објект:
вештачки растенијата
Класификација:
Мини Цреша Бобинки(7 barries)
Објектот Должина:
10 to 13mm
боја:
Црвена
Посебна Карактеристика 1 :
не ќе венеат
Посебна Карактеристика 2 :
живописни
Тежина:
18g
Количина:
10pc/многу

Купувачи како што избираат