.

.

animal Моделот на Дијамант Везови DIY Везана Дијамант Сликарство Земјата летаат пеперутка Крстот Бод 3D 5D Rhinestones Дома Декор

animal Моделот на Дијамант Везови DIY Везана Дијамант Сликарство Земјата летаат пеперутка Крстот Бод 3D 5D

Оценка на посетителот:

DEN 702.00 -14 %
DEN 816.00
Залиха
Достапно за нарачка


- Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting - Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез - Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои - Пакување : Боја Кутија / Торба - Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан - Производител : СМ дијамант сликарство фабрика - Почитуван Кориснику , На слика целата слика од плоштадот дијаманти . ние сме фабрика директна продажба, како по правило, може да ја испратите вашата стока во рок од 3 дена . Нашиот квалитет дијамант ниво во оваа област , како и бројот на дијаманти повеќе од 20% , помалку отколку дијамант феномен обично не се појави , па ве молиме да се увери купување . ние ќе се обидеме потрудиме да се направи на најдобар квалитет и услуга , па било какви проблеми не двоумете се да ни кажете : )
За Дијаманти
Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .
Постојат 447 бои . Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм .
За платно
За Алатки
За Пакување
Различни големина на слика имаат различни пакет ,имаме најдобрите пакување .
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . 2, Според боја код, изберете боја во чинија . 3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . 4. Кога ќе се заврши тоа , стави некои книги на врвот , нека се повеќе јасно . 5. Честитки, можете да одат врамени до сега !
Посетете Ја Нашата Продавница

Карактеристики на предлогот

Големина:
30*40cm, 40*50cm, 50*60cm
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
DXLYMYU
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Купувачи како што избираат