.

.

10 КОМПЈУТЕРИ LED Свеќа 6 Бои Flameless Треперење LED Чај Светлина Батеријата Свеќи Свадба Партија Празник Декорација

10 КОМПЈУТЕРИ LED Свеќа 6 Бои Flameless Треперење LED Чај Светлина Батеријата Свеќи Свадба Партија Празник

Оценка на посетителот:

DEN 210.72
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Дизајниран со симулираат свеќа форма, светлина, атмосферата е добра и романтични
Flameless, без чад и безбеден за децата
Лесен за употреба, едноставно вклучување / исклучување на дното за да се контролира свеќа светлина
Погоден за сите партии или празник декорација, исто така, може да се користи како ноќ светилка за осветлување
Белата кога светлината е исклучено
Користење на AG10 копчето батеријата, LED светлината може да го замени батерии
100% сосема нов и висок квалитет
Предмет тип : LED светло
Pakage листата : 10 компјутери led свеќа.

Карактеристики на предлогот

боја:
Бела, Зелена, Жолта
Производот:
свеќа светилки
Рачно изработени:
No
Употреба:
празник
Повод:
Божиќ
Функција:
flameless
Обликот:
Столб
Тип:
led свеќа
Број На Модел На:
JJ2374-01_sh
Тип:
вклучуваат копчето батеријата
Материјал:
Полипропилен Пластика

Купувачи како што избираат