.

.

Coopkony Спорт Smart Watch Професионални Водоотпорен 5ATM Passometer Bluetooth Гледа Како Smart Хривнија Ултра долго Чекање

Coopkony Спорт Smart Watch Професионални Водоотпорен 5ATM Passometer Bluetooth Гледа Како Smart Хривнија Ултра

Оценка на посетителот:

DEN 1367.52
Залиха
Достапно за нарачка

Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.12 инчен Тип на батерија : 1 x CR2032 батеријата ( вклучени ) Капацитетот на Батеријата : 210m Ah време на Мирување : 12 месеци Форма на бирање : Круг Случај материјал : TPU Бенд материјал : TPU Компатибилен оперативен СИСТЕМ : Android, IOS Компатибилност : Над Андроид 4. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.0 Водоотпорен : IP67 Bluetooth извикува : Телефонски повик потсетник Порака : Пораката потсетник Здравје tracker : Pedometer Далечински управувач : Далечински Камера Известување тип : Facebook, Skype, Twitter и Whats App Групи на Аларм : 3 Сигнализација видови : Прстен Штоперица : Поддржани Екран : LCD Екран со големина : 1.Враќање Опис :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Карактеристики : - паметен Телефон поврзан со Стан преку Bluetooth 4.

Карактеристики на предлогот

Големина:
With Retail box, No Retail box
Бендот Кој Се Одвојува:
No
СТАН Симнување на Располагање:
No
Функција:
Недела,Далечински Управувач,Аларм,Passometer,Порака за Потсетување,24 часа настава,Повик Потсетник
Големина На Екранот:
Стандард
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
NO
Батеријата Монтажни:
No
Стил:
Моден
Network Mode:
Никој
Повеќе Бира:
No
Случај Материјал:
Пластични
Резолуција:
Стандард
бендот материјал :
Гума
Механизам:
Yes
ROM:
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
Задна камера:
Никој
систем:
Никој
Бренд Име:
Coopkony
Движење тип:
Електронски
Екран Форма:
Круг
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
gps:
No
водоотпорен одделение:
животот водоотпорен
SIM Картичка Достапна:
No
Јазик:
Англиски
RAM меморија:
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип:
На Рачниот Зглоб
Капацитетот На Батеријата:
Пакет:
NO

Купувачи како што избираат