.

.

Livolo Ѕиден Прекинувач, Црниот Бисер Кристално Стакло Панел, ИС-C303R-82,US/AU Безжичниот Далечински управувач на Екранот на Допир, Светлина Switch LED индикатор

Livolo Ѕиден Прекинувач, Црниот Бисер Кристално Стакло Панел, ИС-C303R-82,US/AU Безжичниот Далечински управувач

Оценка на посетителот:

DEN 1568.00 -14 %
DEN 1823.52
Залиха
Достапно за нарачка


Max. Струја : 10 A
Големина : 118mm*72mm*39mm

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
30m
Карактеристики:
безжичен прекинувач
сертификација:
CE,RoHS
тековната:
10A
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1year
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
ИС-C303R-82
Тип На Објект:
Прекинувачи
Панел Материјал:
Црниот Бисер Зајакнато Кристално Стакло
Вкупната Номинална Оптоварување:
2000W
Функција:
Дома Светлина Remote Control(Далечински контролер не е вклучена)
Опкружување При Работа:
-30~70 Centigrade; Помалку од 95% RH
Само Конзумирање На Моќ:
Помалку од 0.1 mW
Нашите предности:
Производителот, најдобар квалитет и цена
Механички Живот:
100 000 Пати на Операција
Max. Напон:
250V

Купувачи како што избираат