.

.

PANFELOU Божиќ Две парчиња од листови Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар намалувања умира сечење

PANFELOU Божиќ Две парчиња од листови Scrapbooking DIY албум картички хартија умре метал занает stencils удар

Оценка на посетителот:

DEN 194.00 -19 %
DEN 239.52
Залиха
Достапно за нарачка


PANFELOU Scrapbooking картичката албум хартија метал занает партија оркестарот stencils удар намалувања умира cuttiing 6.1x7.1cm 4.8x7.1cm

Карактеристики на предлогот

Шаблон Тип:
Неправилни Слика
Број На Модел На:
103120
Бренд Име:
PANFELOU
Заштита на животната средина:
Y
боја:
Сребро.
квалитет:
добро

Купувачи како што избираат