.

.

Жена 925 Сребро Обетки Мода Едноставна Круг Студ Обетки ААА Кристал Циркон Бренд Сребро Женски Накит

Жена 925 Сребро Обетки Мода Едноставна Круг Студ Обетки ААА Кристал Циркон Бренд Сребро Женски Накит

Оценка на посетителот:

DEN 372.00 -49 %
DEN 730.56
Залиха
Достапно за нарачка

Жена 925 Сребро Обетки Мода Едноставна Круг Студ Обетки ААА Кристал Циркон Бренд 100% Сребрен Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Warrantied Производ Екранот Модел Покаже Сертификат

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Certificate Type:
GDTC
Страна Камен:
Кристално
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
10170920302
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Број На Модел На:
AG20WE
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
AGLOVER
is_customized:
Yes
Стил:
Канцеларија/кариера
Пакет:
Кутија + сомот торба
100% sterling silver:
Тоа е 100% Warrantied

Купувачи како што избираат