.

.

Обичај Седум Кинески античка бајка дами позадина de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа тв ѕидот во спалната соба 3d мурали

Обичај Седум Кинески античка бајка дами позадина de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа тв ѕидот

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Обичај Седум Кинески античка бајка дами позадина de papel parede,хотел, ресторан, дневна соба со софа тв ѕидот во спалната соба 3d мурали

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана позадина, не ткиво ткаенина, свила ткаенина, памук платно
Употреба:
дневна соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Материјал:
Други
Стил:
кинески стил
Функција:
Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Чад-Доказ,Топлинска Изолација
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
15228943
Шема:
Yes

Купувачи како што избираат