.

.

Акрилик На Животните Brooch Мачка Овци Птица Носорог Коњ Камила Жирафа Кенгур, Брошеви Симпатична Brooch Животинско Накит Најдобар Подарок

Акрилик На Животните Brooch Мачка Овци Птица Носорог Коњ Камила Жирафа Кенгур, Брошеви Симпатична Brooch Животинско

Оценка на посетителот:

DEN 23.00 -39 %
DEN 37.92
Залиха
Достапно за нарачка

Акрилик На Животните Brooch Мачка Овци Птица Носорог Коњ Камила Жирафа Кенгур, Брошеви Симпатична Brooch Животинско Накит Најдобар Подарок

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
rinhoo
Број На Модел На:
BC17Y021M3
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Акрилик
Големина:
5*7.5 cm
Обликот:
Животните
Пол:
Унисекс
Повод:
Повик
Материјал:
Акрилик
Стил:
Тренди
Материјал Тип:
Легура
боја:
шарени

Купувачи како што избираат