.

.

CARLYWET 22mm Најновите Топла Продаде Вистински Теле Кожа рачно изработени Црна Браун со Бела Бода Зглоб Види Бенд Рака Појас Затворач

CARLYWET 22mm Најновите Топла Продаде Вистински Теле Кожа рачно изработени Црна Браун со Бела Бода Зглоб Види

Оценка на посетителот:

DEN 515.00 -45 %
DEN 936.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ставка опис
Ширина : 22mm(види повлечи) x 20mm(тока крај)
Бендот Боја : Црна/Кафеава
Тока Материјал : Цврсти нерѓосувачки челик
Бендот Материјал : Висок квалитет на вистински cowhide кожа
Вкупната должина на бендот е за 193mm=120mm+73mm
Тока боја : Брусен Сребро.
Мал Подарок : две пролет pars и мала алатка
Поддршка на големо и Пад на превозот

Превозот Совети :
Цел износот е над $9.9=слободни следење број на испорака
(Ако цел да имате екстра поштарина,ве молиме контактирајте со нас пред да направите исплата,ќе се прилагоди на цената за слободен испорака за вас.)
Плаќање и Испорака
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
ПРОЗОРЦИ DHL ЕМС изразат испорака обично трае 4-9 дена зависи од земјата доставени до. Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Кина пост воздухопловната или HK пост воздухопловната превозот обично трае 3-5weeks да пристигне во САД и Европските земји. За јужна Америка, особено во Бразил. Обично трае повеќе од 5 месец. Ако не можете да го прифати долго превозот време, немојте да се купи. Ви благодариме
Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз, ние ќе го прогласи објектот со пониска вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со сите 5 ѕвезди.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на предлогот

Бендот Боја:
црна, Кафеава
Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
CARLYWET
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
PT3
Бендот Должина:
за 193mm
боја:
Кафеави/Црни
Види Повлечи Големина:
22mm
Затворач боја:
сребро бранеа

Купувачи како што избираат