.

.

MS-6368 Вер:5 со заводот за социјални дејности за поддршка на Win98 NT Победи Win95 тестирани добра

MS-6368 Вер:5 со заводот за социјални дејности за поддршка на Win98 NT Победи Win95 тестирани добра

Оценка на посетителот:

DEN 6720.00
Залиха
Достапно за нарачка


Ве молиме контактирајте со нас, прво дали има нешто во ред со ред.
** * За Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот,ако сакате да се избере dhl или fedex, ups-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници,ни даде вашата CPF број, а потоа ние ќе го промени превозот цена и метод за вас.
**DHL,UPS-от,FEDEX ЕМС изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух MAIL/HK пост Воздух Mail превозот обично се 7-65 дена, зависи од земјата доставени до.88 MB стандард флопи диск
-COM 1+1 1 + COM 2 сериски порти (само верзија 1 одбор предвидено COM 2)
-Паралелна порта поддржува SPP/ЕП/ECP режим
-Четири USB порти (две физички порти / Pin Header - Пред два)
-На Ir DA инфраред конектор, поддршка СЕР/ЦИРА/ASKIR/HPSIR
-Звук / игра порт
-А VGA портот
Фирмвер (БИОС)
-Ова домаќин одбор bios-от за да обезбеди "plug and play" функција, може да се детектира автоматски одборот на периферни уреди, како и проширување картички
-Оваа плоча обезбедува десктоп интерфејс за управување (DMI) функција, можете да ја плоча спецификации
Спецификација големина
24.2 GHz
4 поддршка од Celeron (Tualatin, FCPGA2, FSB 100) 1.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи.
**Ние ќе одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.
*Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме Контактирајте со нас пред
*отворање каков било спор или напуштање на било неутрален/негативна повратна информација.
*Секој увозни давачки или прилагодено такса се купувачот ' s одговорност.
Љубезно ве молиме имајте во предвид :
*Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
Секоја помош што може да контакт со нашата служба за корисници
Превозот :
* *Обично ние sill брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата постигне.2 GHz
5 ПРЕКУ C3 Процесор 500~750 MHz и поддршка на високото
6 не го поддржува Celeron пакет ПРОЦЕСОРОТ PPGA
Чипсет
-ПРЕКУ VT8601 A чипсет
- @133 MHz FSB
- изграден во 2 D/3 D Сечилото слика педалот за гас
- PCI напредни ECC меморија контролер
- поддршка SDRAM PC100/133
- поддршка VCM & ESDRAM Технологија
-ПРЕКУ VT82 C686 A/686 B чипсет
- поддршка повисок ред менаџмент на енергија
- поддршка за интегрирани I/O приклучоците (FDC, LPT, COM1/2, и IR)
- VT82 C686 A поддржува двојна Ултра DMA 33/66 IDE главниот автобус
VT82 C686 B поддржува двојна Ултра DMA IDE 100 главната автобус
- поддршка AC'97 Direct Sound аудио
- поддршка ACPI
Доведе автобус (FSB)
Поддршка 66/100/133 MHz часовник пулсот
Меморија
-Поддршка 2 168-pin бафер DIMM RAM меморија
-Макс до 1 GB
-Поддршка ECC (Код за Грешка Точно 1-bit) функција
-Поддршка SDRAM DIMM 3.
**Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Вашето задоволство е секогаш наш БР.
* *DHL,UPS-от, FEDEX,ПАТАРИНА, ТНТ или ЕМС е avaiable за превозот.MS-6368 Вер : 5 со заводот за социјални дејности за поддршка на Win98 NT Победи Win95 тестирани добра
процесор
-Поддршка на Контактот 370 архитектура Pentium III (ФК-PGA) / Celeron It is Cyrix и III процесор
-Поддршка 333 MHz ~ 1 GHz
Следниве информации се однесува и за PCB 5 верзија
1 поддршка Celeron II (Coppermine FCPGA на 1,1 GHz) тоа
2 поддршка PIIIEB (Coppermine, FCPGA, FSB 133) 1.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.
*Превозот на трошоците направени се за вас.Ние и ветуваме ќе го направи најдоброто за вас.5 (широк), Micro ATX спецификации
гаранција&Враќање :
* Гаранција Еден години гаранција е обезбедена за нова.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
MS-6368 Вер
Примена:
Други

Купувачи како што избираат