.

.

Нови Контрола на Пристап Близина Влез Систем + 10 RFID Тагови Keyfobs Допрете Тастатура СМАРТ Картичка Заклучување на Вратата Настроената Метална Обвивка

Нови Контрола на Пристап Близина Влез Систем + 10 RFID Тагови Keyfobs Допрете Тастатура СМАРТ Картичка Заклучување

Оценка на посетителот:

DEN 1713.12
Залиха
Достапно за нарачка

Ние ќе ви помогнеме да се врати и реконструкција на објектот.
2, Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригиналното пакување, со сите компоненти и додатоци се вклучени и МОРА да се ОБЕЗБЕДИ нас со превозот на следење на број и причината за враќање.
Снабдувач Гаранција :
Ние нудиме една година гаранција производство е ограничена гаранција за неисправни предмети(исклучувајќи предмети оштетени од злоупотреба, злоупотреба, занемарување или несреќа по приемот) Повратни информации
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
2, Плаќањето мора да се примени во рок од 3 дена по ставен на ред. Ве молиме имајте во предвид дека postages/сопствени трошоци (ако ги има) spended во таква наредба се на клиентот со трошоците.
2, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји и други фактори. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ние ги користиме вашите Aliexpress адреса како превозот адреса, ве молиме да ја потврдите адресата пред да плаќаат. Можете да изберете да одговараат на вашата исплата.99
wy-приклучок-крај
RFID Вратата за Влез Пристап Систем за Контрола Со Допир на Тастатурата RFID Тагови го Отклучите + 10 Keyfobs
Ако треба да DIY прилагодено на врата систем.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$51.
Оваа RFID Читач Пристап Контролер ви овозможува да се контролира кој има пристап до вашата зграда, која може да се ажурира на безбедноста на вашиот дом и канцеларија.9inch)
Тежина : 450g
1 X Метал Пристап Контролер
10 X RFID Keyfobs
Превозот
1, ќе испрати предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2, ве барање можете да ве молиме не остави негативни повратни информации или да се отвори било случај пред да контактирате со нас, ако не сте примиле пакетот за некое време или не сте задоволни со нашата објект по прими.
5, Царинската такса, ракување бесплатно, поштенски и осигурување не се вратени. Ние ќе се обидеме потрудиме да го обезбеди најдоброто решение .
3, треба да се очекуваат високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Може да се купи оние додатоци. Услуга
30 Дена Гаранција За Враќање На Парите :
1, Ако не сте задоволни со точка купени од нас, ве молиме да не информирате(преку е-пошта, e Bay порака) во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.
Ние исто така, обезбеди 10 keyfobs за слободни подарок. Плаќање
1, прифаќаме Aliexpress Зачувам вклучувајќи плаќање со Visa Кредитни картички, Master Card Кредитната Картичка, Western Union и други опции за исплата.
3, Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) оштетени за време на испорака.
Нова Пристапна Контрола за Влез Систем + 10 RFID Тагови Keyfobs Допрете Тастатура СМАРТ Картичка Заклучување на Вратата Настроената Метална Обвивка
Модерен и Елегантен дизајн
Површината Водоотпорен Дизајн
Безконтактни RFID технологија transponder
Поддршка Картичка, лозинка и Картичка + лозинка за отклучување
Цинк Легура Надворешната Обвивка, тешки и трајни
Корисникот капацитет : 2000 корисници
Не треба за да се поврзете на компјутер, тоа може да работи сам
Допрете Тастатура со back-светлина
Конекција за надворешни копчето за ослободување(Излез копче)
Се изгради во RFID читач
Ваиганд 26 Порта, може да поврзете дополнителен reader
Дизајниран со бел интерфејс/копче за
Забелешка : Една карта само може да се додаде една лозинка
Работен Напон : DC 12 V(9-16 V)
Работат на струјата : помалку од 50m A
Температура : -20~+60degree
Макс корисникот капацитет : 2000 Корисници
Читање растојание : 3-8cm
Картичката type : 125 KHz/ID
Материјал : Цинк Легура
Клуч : Водоотпорен Допир Копче
Димензија : 120x73x23mm (4.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
M806
Режим На Безбедност:
Успеат Безбедно
Ветер:
Никој
Бренд Име:
ELESECUR
Работен напон:
12v
Корисникот Капацитет:
2000 корисници
Големина:
120x73x23mm (4.7x2.87x0.9inch)
лозинка:
Поддржани
смарт картичка:
Поддржани
Материјал:
Цинк Легура
Водоотпорен:
Површината Водоотпорен

Купувачи како што избираат