.

.

Мини USB Напојување LED Светло ултра ниска моќност 2835 чипови Џеб Картичка Светилка Преносни Ноќ Камп

Мини USB Напојување LED Светло ултра ниска моќност 2835 чипови Џеб Картичка Светилка Преносни Ноќ Камп

Оценка на посетителот:

DEN 28.32
Залиха
Достапно за нарачка


Функција :
100% сосема нов и сосема нов
Три светла на картичката.
Мини led ноќ светлина, добра за кампување осветлување, табела
0.2 W, ултра ниска моќност, 2835 чипови, LED осветлување, без зрачење.
5000 MAH мобилни напојување, со зелено светло за 100horas.
Тоа може да се вклопат во џеб, исто така, може да се закачам на копчињата, многу подвижни.
Спецификации :
Големина : 24mm*12mm*2mm
LED Боја : бела,топло бела
Пакетот вклучува :
1 x USB LED светилка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Големина:
29*12 mm
Led боја:
Бела

Купувачи како што избираат