.

.

1PCS ICL7135CPI

1PCS ICL7135CPI

Оценка на посетителот:

DEN 56.64
Залиха
Достапно за нарачка


'

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
IC
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Теорија:
IC
Заштита На Функција:
IC
Контакт Оптоварување:
IC
Употреба:
IC
Напон:
IC

Купувачи како што избираат