.

.

Univeral USB Податочен Линија Автомобил Дијагностички Алатка USB Кабел Одговараат за Multidiag ПРО VD600 CDP+ VA5054 / MDI/ VCM2 USB Кабел за Принтер

Univeral USB Податочен Линија Автомобил Дијагностички Алатка USB Кабел Одговараат за Multidiag ПРО VD600 CDP+

Оценка на посетителот:

DEN 228.00 -21 %
DEN 288.00
Залиха
Достапно за нарачка


Univeral USB Податочен Линија Автомобил Дијагностички Алатка USB Кабел Одговараат за Multidiag ПРО VD600 CDP+ VA5054/ MDI / VCM2 USB Кабел за Принтер торба
Пакет Листата :
1pcs* USB кабелот од 1,5 метар

Карактеристики на предлогот

Електронски:
No
Напон:
12
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Ширина:
1inch
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Висина:
1inch
Име На Модел:
Дијагностички USB Кабел
Хардвер Верзија:
usb2.0 кабел
моќност:
2.4
Бренд Име:
Goodobd2
Верзија На Софтвер:
USB Податочен Линија
Објектот Тежина:
0.1kg
Специјални Функции:
Одговараат за VD600 cdp+ Multidiag pro+

Купувачи како што избираат