.

.

(Уп: KD070D28-40NB) за HP 7J Таблет КОМПЈУТЕР со LCD екран од 7 инчен high-definition екранот Бесплатен превозот

(Уп: KD070D28-40NB) за HP 7J Таблет КОМПЈУТЕР со LCD екран од 7 инчен high-definition екранот Бесплатен превозот

Оценка на посетителот:

DEN 854.40
Залиха
Достапно за нарачка


(Уп : KD070 D28-40 NB) за HP 7 J Таблет КОМПЈУТЕР со LCD екран од 7" инчен high-definition екранот Бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
KD070D28-40NB

Купувачи како што избираат