.

.

XBERSTAR USB Полнење Кабел адаптер Лулка Клип Полначот замена за ПОЛАРНИТЕ ЈАМКА 2 / 1 Активност Tracker полнење

XBERSTAR USB Полнење Кабел адаптер Лулка Клип Полначот замена за ПОЛАРНИТЕ ЈАМКА 2 / 1 Активност Tracker полнење

Оценка на посетителот:

DEN 729.00 -10 %
DEN 809.76
Залиха
Достапно за нарачка


XBERSTAR USB Полнење Кабел адаптер Лулка Клип Полначот замена за ПОЛАРНИТЕ ЈАМКА 2 / 1 Активност Tracker полнење
Опис : Поддршка на Полнење на & Податоци sync Компактен и Пренослив дизајн, одличен за патниците и за бизнис-корисници Моќ заштита коло вклучени Боја : Црна Должина на Кабел : 1m / 39.37 инчи Трети лица производ, не оригиналниот
Пакување Вклучува : 1 *USB Полнач ( tracker не се вклучени )
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Butplease се увери thatour цел isto им се овозможи на купувачите toreceive на packagequicklyandhad tochange theway на испорака.Ве молиме да се разбере !!!( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност.
4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
XBERSTAR
Јазик:
Англиски
Тип:
Полначи
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Passometer,Фитнес Тракер
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Употреба:
за ПОЛАРНИТЕ ЈАМКА 2 / 1 Активност Tracker
Објектот:
USB Податочен Кабел Клип Полнач

Купувачи како што избираат