.

.

Нови Dc Контролер PCB Монтажа За Canon IR IR2020 IR ГОДИНА 2020 FM2-4024-060

Нови Dc Контролер PCB Монтажа За Canon IR IR2020 IR ГОДИНА 2020 FM2-4024-060

Оценка на посетителот:

DEN 1877.00 -20 %
DEN 2346.24
Залиха
Достапно за нарачка

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ".
• Прифаќаме само Али-плати трансакции.Ние ќе ви одговори на секое прашање во рок од 24 часа, а
обидете се да се gurantee што пред да ја напушти feedbac.
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).тоа е добро и за продавачот и
купувачот.
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Без да остави порака.
• Задоволство на клиентите е многу важно за нас.
• Увозни давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
• Ако испораката доцни ве молиме ни e-mail. Ако стоката се неточни или
оштетен, ве молиме да одбие да го потпише за стоки и контактирајте со нас.
• Ве молиме да ни даде postive повратни информации доколку не сте задоволни со производот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
IP2680
Тип:
Други
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат