.

.

5PCS Моторот покритие за отклучување на рачката За ФОЛКСВАГЕН Jetta Mk4 Голф 4 Бора Пред Скара Хаубата се Повлече Отворете Порака 1J5 823 593 C 1J5 823 593C

5PCS Моторот покритие за отклучување на рачката За ФОЛКСВАГЕН Jetta Mk4 Голф 4 Бора Пред Скара Хаубата се Повлече

Оценка на посетителот:

DEN 247.00 -29 %
DEN 348.00
Залиха
Достапно за нарачка

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 2005 8 цифра ВИН М "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1999 8 цифра ВИН М "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 1999 8 цифра ВИН J "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI 2005 8 цифра ВИН J "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK4 2000-2004 "ФОЛКСВАГЕН" Голф GTI R32 1999-2004 Производ дел број : 1 J5 823 593 C 1 J5 823 593 Друг Производ дел број : 1 J5-823-593-C 1 J5-823-593 1 J5 823 593 C 1 J5823593 C 1 J5823593 Пакет состав : Худ Рака Покрие Заклучување Ослободување Справи со 1 J5 823 593 В x 2 парчиња

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Подигнете Клапи
Специјални Функции:
Моторот покритие за отклучување на рачката
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
jiexiayu
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал Тип:
Пластични
Осветленост Дел Број:
1J5 823 593 C
Другиот Дел Број:
1J5823593C
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Објектот Тежина:
0.1
Име На Модел:
1J5 823 593 C
Производителот Дел Број:
1J0 823 593 C
Објектот Висина:
0.5cm
Модел Година:
1999-2004
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
1cm

Купувачи како што избираат