.

.

Сопствени 3D природата mural,свежо и убаво сино небо бело снег езеро шумски пејзаж ,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина.

Сопствени 3D природата mural,свежо и убаво сино небо бело снег езеро шумски пејзаж ,дневна соба ТВ ѕидот во

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


Сопствени 3 D природата mural,свежо и убаво сино небо бело снег езеро шумски пејзаж ,дневна соба ТВ ѕидот во спалната соба позадина.
Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина). Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина. На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Полнење Единица:
Usd/Ролна
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Број На Модел На:
WT13737431
Шема:
белиот снег езеро

Купувачи како што избираат