.

.

На сопствени 3D мурали,Замокот Село зграда под сино небо de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

На сопствени 3D мурали,Замокот Село зграда под сино небо de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната

Оценка на посетителот:

DEN 1392.00
Залиха
Достапно за нарачка


На сопствени 3 D мурали,Замокот Село зграда под сино небо de papel parede,дневна соба со софа ТВ ѕидот во спалната соба ѕид хартија

Карактеристики на предлогот

боја:
врежана, не ткиво ткаенина, свила ткаенини, платно
Димензии:
custom size
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла-Доказ
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Број На Модел На:
WT
Функција:
Отпорен На Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,Животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Материјал:
Други
Шема:
Yes
Површински Третман:
Врежана
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Тип:
Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба

Купувачи како што избираат