.

.

Stenzhorn Гуми Пневматик Притисок Сензор за Hyundai Veloster FS Kia 52933-2V100

Stenzhorn Гуми Пневматик Притисок Сензор за Hyundai Veloster FS Kia 52933-2V100

Оценка на посетителот:

DEN 719.52
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила. Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата. Ако имате било какви прашања или не сте сигурни, ве молиме контактирајте ме пред да го купат. Висок квалитет, конкурентни цени, квалитет на услуга брз време на испорака
Ако сте многу потреби, можете да го барањето од страна на e-mail, јас ќе ви даде најдобра цена
Фотографија : На сликата е донесена во вид, за референца
Купувачот Забелешка : Овој производ е апсолутно вистински, ако се двоумите, може да се врати, но во продавницата не вклучува превозот, ви благодариме!

Карактеристики на предлогот

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Бренд Име:
stenzhorn
Стил:
Varistor Тип
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Hysteresis:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
линеарна:
2.2
Повторливост:
2

Купувачи како што избираат