.

.

Cremalleras Costura (може да се Избере Бои) 50cm Патентите 50pcs Diy #3 Мешани Бои Најлон Серпентина За Шиење Прибор трговија на Големо

Cremalleras Costura (може да се Избере Бои) 50cm Патентите 50pcs Diy 3 Мешани Бои Најлон Серпентина За Шиење

Оценка на посетителот:

DEN 806.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
50cm
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Без Никел
Пластични Тип:
Најлон
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил
Број На Модел На:
TYB-1131

Купувачи како што избираат