.

.

150pcs/Многу+Избор Кристал Колекција Срцето Дизајн Место за Држачот на Кристал Свадба Фаворизира+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

150pcs/Многу+Избор Кристал Колекција Срцето Дизајн Место за Држачот на Кристал Свадба Фаворизира+БЕСПЛАТЕН

Оценка на посетителот:

DEN 11424.00
Залиха
Достапно за нарачка


150pcs/Многу+Избор Кристал Колекција Срцето Дизајн Место за Држачот на Кристал Свадба Фаворизира+БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
Овие пенливи срце облик кристал убавини сте сигурни да се фати вашите гости' очи и фаќање на нивните срца кога тие ќе пристигнат на вашиот настан и да се најде своите седишта задачи толку љубов прикажува на екранот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
szlinxikeji
Шема:
Никој
Број На Модел На:
RGJ57
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
No
Материјал:
Стакло

Купувачи како што избираат