.

.

3w 5w led светлото на рефлекторите сијалица ac/dc 12v gu10 g5.3 mr16 база led светилка smd2835 4pcs led диоди led светло и топло, ладно бела боја со Мрзнување

3w 5w led светлото на рефлекторите сијалица ac/dc 12v gu10 g5.3 mr16 база led светилка smd2835 4pcs led диоди

Оценка на посетителот:

DEN 78.00 -10 %
DEN 86.40
Залиха
Достапно за нарачка


ac/dc 12v led светлото на рефлекторите сијалица, 3w 5w led светилка smd2835 4pcs led диоди led светло gu10 g5.3 mr16 база светлина бесплатен превозот

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
MR16 3W, MR16 5W, GU10 3W, GU10 5W
Тип На Објект:
LED Светилки
Led Сијалица Тип:
Вниманието Сијалица
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Број на LED Чип:
4 парчиња
Обликот:
Annular
Бренд Име:
VisWorth
Прозрачна Флукс:
250 - 499 Lumens
Моќ Толеранција:
1%
LED Чип Бренд:
Epistar
Повод:
дневна соба
LED Чип Модел:
2835
Напон:
12V
Зрак Агол(°):
120°
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
Просечен Живот (часот):
50,000
База Тип:
GU10
Должина:
46mm

Купувачи како што избираат