.

.

2017 Yazole Види Кожен Појас Мажите Се Види Бизнис Модели Диви Мода Едноставна Часовници Кварц Relojes Hombre Relogio Masculino

2017 Yazole Види Кожен Појас Мажите Се Види Бизнис Модели Диви Мода Едноставна Часовници Кварц Relojes Hombre

Оценка на посетителот:

DEN 253.00 -10 %
DEN 281.28
Залиха
Достапно за нарачка


Опис :
Види стил : едноставен и секојдневен, high-end мода, класичен Римски numerals, великодушни и елегантна
Види Материјал : Сферични метал табела рамка dial
Dial Димензии : дијаметар : големи dial 4.0 CM, мали dial 3.2 CM. Дебелина 0.9 CM
Рака димензии : ширина од околу (голема dial 2.0 CM, мали dial 1.6 CM) должина од околу 23 CM за
Види карактеристики : мулти-боја, со повеќе избори, увезени се види стакло огледало, добра транспарентност, тенка бирање, рака сјај мека текстура, удобен за носење.
За публиката : Г-ѓа машки студент, неколку, диви став стилови, пронаоѓа атмосфера
Пакетот вклучува :
види x 1
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет.
Целосна Наплата ако не ја добиете вашата цел
Наплата или да Чувате предмети што не се како што е опишано
Answer : ___________________________ Note : Цел помалку од 200 ќе бесплатен превозот преку кина пост воздухопловната или хонгконг пост воздухопловната,Цел преку 200 ќе бесплатен превозот преку DHL, или ЕМС. Но, некои земјата треба да нарачате повеќе за бесплатен превозот EMS и DHL,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не сте задоволни,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти nagative повратни информации,ние ќе услуга, можете до го saticfied.
Ако сте задоволни,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации,ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука.
П : Ако јас не ја прими стоката,она што можам да направам?
О : доколку не сте го добиле на стоки во 39 дена,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им понуди целосна наплата за вас,и ве молиме да не оставите лош повратни информации,Пост е надвор од нашата контрола.
П : не Прави никаква гаранција за стоката?
A : Да,доколку постои било каков квалитет проблем за стоката,мора да контактирате со нас во 7 дена,треба да направите фотографија до нас,и после нашите потврди,ние ќе понуди целосна наплата или повторно да ја прати.
П : Дали секој објект доаѓаат со секој подарок пакет(кутија или торбичка)?
A : Речиси предмети во и надвор продавница ќе дојде со секоја кутија или торбичка,но на некои објекти ги продаваат нив со многу ниска цена,па ние ќе се испрати без подарок пакет.можете да ги видите на нашиот опис или да побара услуга за клиентите!
П : Ако сакам да купам повеќе,дали има некој попуст на располагање?
О : Секако,цел повеќе,повеќе попуст.ако сакате да се одржи голема цел,можете да не контактирате преку е-маил или trademessage.ние ќе ви даде нашата најдобра цена.
П : Дали ќе го прифати пад на превозот?може да ви испрати ми производи слики?
A : Да,ние прифаќаме пад на превозот,ние нема да додадете било нашите информации во пакет,и ќе ви испратиме следење на број,па можете да ги испратите на следење на број на вашиот клиент.ако сакате нашите производи слики,можете да контактирате со нас,ние ќе испратете слики на вашата e-mail!
За Производи : Сите наши производи се фабрички места,има висока цена перформанси и грижете се-бесплатен по продажбата.
За Фотографии : Сите производи слики со користење real фотографии, различни видови на опрема, додека пребарувате ќе се исклучи боја, се надевам, ќе може да се разбере.
За Пратки : Производот цел ќе биде предаден во рок од 120 часа, отворен за резервации стока во истекува по породувањето, ве молиме да бидете трпеливи.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
YAZOLE
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
279
Бендот Должина:
23cm
Функција:
Шок Отпорни
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Рачни часовници
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат