.

.

Ајде да се направи Pendant teether bibs Бебе Агол Teether (40pc) полна Боја Еластичен BPA Free Бебе Teether

Ајде да се направи Pendant teether bibs Бебе Агол Teether (40pc) полна Боја Еластичен BPA Free Бебе Teether

Оценка на посетителот:

DEN 811.00 -9 %
DEN 891.36
Залиха
Достапно за нарачка


На teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; направени од перат 100% највисок квалитет на храна одделение силиконски (слично на бебето pacifier),кога вашето бебе outgrows оваа teether, тој/таа ќе ви се допадне.
- Единствени, елегантен дизајн
- Обезбедува визуелна стимулација за бебиња
- специјално за бебе teething
-Без олово, кадмиум и тешки метали
- Слободни од BPA, ПВЦ, олово, phthalates, латекс & кадмиум
Сите наши производи се ослободени од хемикалии :
1.ФДА одобри 100% Храна Одделение Силиконски
2.BPA Free
3.Не Phthalates
4.Без Олово
5.Не PVCs
ВАЖНА НАПОМЕНА
*Бебиња секогаш треба да биде под надзор додека си играат со возрасни и никогаш не се оставени сами.
*Се мијат пред употреба.(Мие со сапун и вода)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ајде да се направи
Материјал Функција:
bpa free
Функција:
Teether
Материјал:
ЕВА
Обликот:
Животните
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Број На Модел На:
01
Пакување:
40pcs
Целата:
прифатете
Dropshipping:
прифатете

Купувачи како што избираат