.

.

10pcs по многу зелена силициум карбид острат камен за нож острат ахат камен за мелење груба и фина ронки PS009

10pcs по многу зелена силициум карбид острат камен за нож острат ахат камен за мелење груба и фина ронки PS009

Оценка на посетителот:

DEN 1391.52
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал Зелена силициум карбид Големина 150*12*12 Ронки 80#,120#,150#,180#,240#,320#,400#,600#,800#,1000#,1200#,1500# Употреба На нож острат,ахат камен за мелење Пакет 10pcs/многу
За повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас. ОСТАВЕТЕ ПОРАКА. Ние нудиме не само ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОД, но исто така и КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ. Испорака : Испорака во рок од 3~5 дена,прилагодено производ 7~10 дена производство на време. Се враќа : Ветувањето се вратат ако не се исти како што ние опишани. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било какви проблеми контактирајте со нас за проблемот решение,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Карактеристики на предлогот

Ронки:
320, 180, 1500, 150, 80, 600, 120, 400, 240, 800, 1000, 1200, 24pcs за 2X12 ронки
Тип:
Абразивни Блок
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
forturetools
Големина:
150*12*12mm

Купувачи како што избираат