.

.

РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење RC Модел Хоби Поправка

РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење RC Модел Хоби Поправка

Оценка на посетителот:

DEN 54.00 -44 %
DEN 96.00
Залиха
Достапно за нарачка


Добредојдовте На RCAWD
Сите Ваги РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење RC модел хоби поправка За РК Возило Тип : РК Автомобил Извор на Гориво : Nitro Електрични Бензин За Возило Марка : HSP Axial HPI Traxxas Himoto Wltoys , Секој Друг Бренд
Услуги На Клиентите 1. За Плаќање во Моментов, следниве начини на плаќање се прифатени на Ali Express : Visa/Master Card/Маестро, преведување, Web Money, Yandex.Пари, Western Union,QIWI, ДОКУ, Mercado Pago, Boleto, TEF, Безбедност, Giropay, Sofort Банкарство, Przelewy24, мобилен телефон за рускиот јазик (МТВ, Mega Fon, Beeline, TELE2), American Express. Кликни Тука за Да Знам Повеќе https : //icshall.alipay.com/hall/cate Question.htm?ccate Id=452&pcate Id=444&category Id=452&language=en_US 2. За Превозот Можете да изберете превозот метод сакате кога ќе нарачате . 3. Оставајќи Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас, прво ако имате било какви проблеми со нарачката . Најдобри услугата ќе биде понудена.
____________________________________________________________________________________________________________________________
За Производи За Боја : Метални производи беа обоени со anodic оксидација третман . Понекогаш боја ќе бидат малку различни, како anodic оксидација третман . Се надевам знаете дека пред цел. За Нула : Бидејќи метал многу е лесно да се биде изгребани. Метални производи може да биде некој дефект на површината како што се нула. Се надеваме дека ќе имате разбирање. За Различни Серија Процес : можеби секоја серија процес ќе се некои differents со изглед, тоа нема да влијае на производи работи. Се надевам знаете дека пред цел.
За Испорака Адреса 1. ве молиме потврдете го точна адреса пред цел . Ако треба да се промени адресата по ред , ве молиме да го откажете и да има нова цел со точна адреса . 2. ве молиме понуда на адреса на англиски јазик. Analphabetic систем адреса нема да бидат испратени од страна на превозот на компанијата . И оваа цел може да се откаже .
Ali Express Премија За Испорака На Руски Купувачот 1. Примачот Име каша биде пасош име. 2. Месец вредност треба да биде помала од 1000 евра и тежина треба да биде помала од 31kg . Или ќе мора да плаќаат данок . 3. Количината на производот во една големина или боја , не треба да биде повеќе од 5 компјутери . Или ќе мора да плаќаат данок . 4. По Превозот Цел, превозникот ќе побара од вас да им понуди број на пасош , пасош име и пасош Датум на Издавање . И ќе мора да потпишан царинење договор за лиценца онлајн.
Контакт со нас за рефундирање во рок од 15 дена ако не добијат по 60 превозот дена. Понуда за следење на број кој има следење на информации . Се навредуваат ако производот биде прекината во превозот.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
T10010
За Возило Тип:
Автомобили
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Бренд Име:
RCAWD
Надградба На Делови/Додатоци:
РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење
Четири тркала Атрибути:
РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
РК Тело Школка Покрива Агол Крива Ножици за Сечење
Извор На Гориво:
Nitro Електрични Бензин

Купувачи како што избираат