.

.

Оригиналот Телефон Случај за Леново A5000 Луксузни Флип Кожа Покритие за Леново На 5000 Паричникот Случај со Држачот на Застане Назад Опфаќа

Оригиналот Телефон Случај за Леново A5000 Луксузни Флип Кожа Покритие за Леново На 5000 Паричникот Случај со

Оценка на посетителот:

DEN 244.00 -20 %
DEN 304.80
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако треба на следење на број , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ве молиме не го отворите спорови во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка.
Оригиналот Телефон Случај за Леново A5000 Луксузни Флип Кожа Покритие за Леново На 5000 Паричникот Случај со Држачот на Застане Назад Опфаќа
*100% сосема нов *Заштитни Случај Поклопец За вашиот телефон *се направени од издржлив го заштитува вашиот телефон и нуди одлична страна чувствуваат *Го заштитува вашиот телефон од нечистотија, гребнатини, dings, секојдневно носат и солза при додавање моден изгледа *Тоа калапи совршено да го телефонот е форма да ја истакне својата убавина *Совршен cutouts и тенок дизајн ви овозможи да се зголеми функционалноста на вашиот телефон Пакет вклучувајќи 1x Кожа Случај за Леново A5000 Забелешка : фотографии покажуваат внатре е само еден пример.Ние ќе ја испрати на вистинскиот модел за вас.Ви благодариме

Карактеристики на предлогот

Материјал:
кожа
Големина:
5.0 inches
Карактеристики:
Луксузна СТП Кожа Случај + Мека TPU Назад на Кожата
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Леново
Бренд Име:
KL-Бутици
Број На Модел На:
За Леново A5000
Функција:
Паричникот Торбичка со Држачот & Фото Рамка
Компатибилен 1:
Книгата Стил Полна Школка за заштита за Леново A5000 Capa
Компатибилен 2:
Стојат Случај со Магнетни Тока за Леново На 5000
Компатибилен 3:
Флип Кожа Телефон Покритие за Леново A5000
боја:
Бела,Црна,Кафена,Сина,Црвена,Роза,Розова,Зелена
Погоден луѓе:
жена жени е маж во машка девојка лејди дете
Трговија на големо:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка

Купувачи како што избираат