.

.

Бренд жените Руно Стојат јака Спортски Отворено Кампување Windproof топло Палта Женски пешачење се Шири анти-статички Лагер јакна

Бренд жените Руно Стојат јака Спортски Отворено Кампување Windproof топло Палта Женски пешачење се Шири анти-статички

Оценка на посетителот:

DEN 1775.52
Залиха
Достапно за нарачка


1 инч = 2. Бидејќи мерењето на облека, земјата е различно, па во 2-8 cm.
Можете да't нека овој изговор да побара враќање на средствата. International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
За Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay, Кредитна Картичка, Запад Унија, TT, Банкарски Трансфер, QIWI Паричник, Web Money , Boleto, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царинската такса, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние не гарантира испорака датум на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување на времето во различни земји, што може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.
Бренд жените Руно Стојат јака Спортски Отворено Кампување Windproof топло Палта Женски пешачење се Шири анти-статички Лагер јакна
eature Опис :
Ве молиме, бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара !
Ве молиме мерка што обично се носат облека, не на вашето тело. Ова пониска вредност не се одразуваат на вкупната цена сте платиле.3937 инчен
Димензии се мери со рака, може да биде 1-3 cm отстапување., па тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција :
Ние нудиме посебни по-продажбата на услугата : 7 дена се враќа без никаква причина и 15 дена слободна замена.), исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн.com/payment_method. Ако не сте задоволни со производот, може да побарате за враќа во рок од 7 дена од вашиот приемот на производот или слободна замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Грешка е нормално. Но, понекогаш pls дозволете ни да се менува и други couriers според фактичката состојба.
Земја
Време на испорака(Кина Пост Воздух mail)
Работни Дена (Не't Include)
Северна Америка /Западна Европа
На 10~30 дена
Источна Европа
10~35 дена
Австралија
На 10~30 дена
Централна Азија
15~45 дена
Јужна Америка
15~50 дена
Источна Азија
10~35 дена
Други
20~60 дена
Нашите Превозот :
1.
Ако не't know големината избор, ве молиме да ни кажете вашата висина и тежина, може да укажуваат на тоа големина затоа,
Но, треба да се направат своите сопствени одлуки. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Повеќето од нашите редови се бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Контактирајте со нас
Нашата канцеларија часа се :
- 9 : 00 да 18 : 00 (GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 до 12 : 30 (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници (Кина)
Ние се извинуваме за крајот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Outerwear Тип:
Јакни
Отворено Јакна Тип:
Руно
Функција:
Windproof,Термички,Antistatic
Обвивка Материјал:
Памук
Пол:
Жените
Материјал:
Памук
Материјал Технологија:
AIRPOLAR 100
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Тежина:
800
Број На Модел На:
w-013

Купувачи како што избираат