.

.

2018 Лето Мода се Мажи Флип Апостолки Чевли Секојдневен Влечки Плажа Флип-flop За Мажи Пантофли Порака Отворено Рамни Чевли

2018 Лето Мода се Мажи Флип Апостолки Чевли Секојдневен Влечки Плажа Флип-flop За Мажи Пантофли Порака Отворено

Оценка на посетителот:

DEN 691.00 -10 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Здраво,Добредојдовте на нашата продавница.
Име : Мажите Лето Флип Пропадне Големина : 39-44 Пол : Мажи Дизајн : Мода/Познатиот/Мода/Animal/Мека/Удобно може да биде малку грешка во големината, ве молиме оставете 1-2 см грешка) ви Благодарам
П : Зошто на чевли е мал? Купив 8 нас обично!
A : Нашата големина е различна, ви препорачуваме да ја проверите вашата нога должина пред купување на цел)
П : Како да се избере производи?
A : проверете нив се однесуваат на слики)
П : времето За испорака е скоро, но јас не добиваат моите производи.
А : ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на времето, ќе се одговорни за тоа, не грижете се)
П : добив грешка производи / Дека не е она што мислев!
А : ве Молиме контактирајте со нас прво, пред отварање на спорот)
П : што сакате да го направите мојот сопствен дизајн, може ли ?
A : Да, ве молиме контактирајте со нас пред купување на тоа.
Купи Забелешка :
1.Ние обично испратите Кина Пост Воздух Mail, и тоа треба околу 45-60days да пристигне, ве молиме да бидете трпеливи.
2.Да Бразил, тоа може да ви треба повеќе од 60 дена, ве молиме да се разбере поради строгите царинската
3.Ние ќе ја испрати од e Packet да се САД и Русија. Купи повеќе од 2 парчиња, ние ќе ја испрати од e Packet на некои земји.
4.Сите проблеми може да бидат решени доколку можете да контактирате со нас пред отворање на спор или да остават лоши повратни информации)
5.Имаме сопствен ранец и чевли фабрика, добредојдовте пад на превозот и трговија на големо купувачот)))
6.Ви благодариме, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде подобра услуга) имајте убав ден!
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
>>>TRAVL TOTE КЕСИ ( 45 X21 X29 CM)
>>>Плажа Флип Апостолки ( Мажи & Жени)
>>>Жените Водоотпорен Плажа Tote Кеси
>>>ПОВИК ЗА ОДЕЊЕ ЧЕВЛИ - УНИСЕКС (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>> Шминка Кеси
>>>Лак Чанти
>>>ТРЧАЊЕ - U NISEX (ГОЛЕМИНА 35-45 )
>>>ЗАМАВ ЧЕВЛИ - ЖЕНИ (ГОЛЕМИНА 35-41 )
>>>Работи Половината Кеси - Унисекс
>>>Crossbody Велосипед Кеси - Унисекс
>>>Мали Училишни Торби за Деца на 3-5 години (12 инчи)
>>> Училиште Кеси за 3-5 Одделение (16 инчи)
>>>Мала Порака Рамо Училиште Кеси
>>>Училиште Кеси со лаптоп џеб ( grade4-6 )
>>>Висок Квалитет Ранец со лаптоп џеб
>>>Висока Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Ниска Топ Платно Чевли Евра 35-45
>>>Круг Кеси ( Ранец&Рамо Кеси)
>>>Ручек Кеси
>>>Мини Прашка Кеси за жените/деца
>>>3 D Животното Чувствува Ранец ( 17inch) За мажи жени
>>>Снег Чизми ЕВРА 35-45
>>Други вреќи можеби ќе сакате :

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Сезоната:
Лето
Пета Висина:
Ниска (1cm-3cm)
Insole Материјал:
ЕВА
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Горниот Материјал:
Гума
Применливи место:
Внатрешна
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
флип чевли
Шаблон Тип:
Печати
Моден Елемент:
тотем
Тип На Објект:
Сандали
Назад Контра Тип:
Глуждот Рака
Тип:
платформа оптоварување флип апостолки
боја:
Како се покаже слика
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Сандала Тип:
Флип Апостолки
Повод:
Повик
Пета Тип:
Станот со

Купувачи како што избираат