.

.

3.5 мм Црно Мини Bluetooth безжична Најдобри Адаптер тастатурата на Тастатурата за DualShock 4 Play Station 4 PS4 Контролер Со USB кабел

3.5 мм Црно Мини Bluetooth безжична Најдобри Адаптер тастатурата на Тастатурата за DualShock 4 Play Station

Оценка на посетителот:

DEN 480.00 -12 %
DEN 546.24
Залиха
Достапно за нарачка


Мини Play Station 4 контролер безжична тастатура за полесно играчи за разговор со пријатели и роднини на PS Вита платформа. Овој уред е лесно да се инсталира се, можете лесно може да се поврзе со било која верзија на PS4 оригинални контролер и обезбедува лесно да го користите за внесување на текст, Интернет разговор, додека зачувување игри.
Карактеристики :
1. Со користење на тастатура е лесно да комуницирате со пријателите преку гласовен разговор и пораки.
2. Лесен за употреба. Тастатурата е многу лесно да го вградите во контролер, и нема да влијаат на работата и изгледот на контролер.
3. Користење посветен на тастатурата за внесување различни букви и знаци, тоа е многу лесно да се текст разговор и сурфање на Интернет од страна на Play Station 4.
4. PS4 инсталиран по оригиналната рачка на тастатурата ќе не уништи се справи со комплет оригинален стил - PS4 разговор тастатурата ќе биде совршен со PS4 контролер се справи со совршена комбинација.
5. Се вклопуваат добро со вашиот Play Station 4 контролер, инсталирајте и извади едноставно.
Спецификација :
1. Оперативен напон : DC : 3.7 V
2. Оперативен Актуелни :
Забелешка : Само на Тастатурата, не се вклучуваат на контролорот.
Пакет Се Вклучени :
1 X Bluetooth тастатура ( Контролер не е вклучена )
1 X USB кабел
1 X Упатство
1. Ние ќе испрати предмети по уплата.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
3. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет над 30 дена.
4. Ако повеќе од 45 дена, да не се примени, ве молиме да ни даде на 3-5 дена за проверка на она што се случило на пакетот пред да се издаде вашиот наплата.
5. Ние не бродот да Африка, освен во Јужна Африка.
1. Ние обезбедуваме 3 месеци гаранција.
2. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.)
3. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме да користите редовни поштенски зедницата и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО..
4. Ние не обезбеди било обичај ризик, ако е тоа лесно да се предизвика било cuse и обичај проблем во вашата земја, ние ви препорачуваме да изберете и други превозот методи, исто како Кина Пост Воздух. Ако имате било какви други треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и зедницата.
2. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ET
Примена:
Лаптоп,Десктоп,Број
Стил:
Стандард,Мини,Мултимедијални
Тип:
Bluetooth Безжична
Пакет:
No
Јазик:
Англиски
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Број На Модел На:
F0710-A
Тастатура Стандард:
Мини Тастатура
Работата Стил:
Механички
Полна Големина тастатура:
No
Поддржува Човечки Инженеринг:
Yes
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Е водоотпорен:
No

Купувачи како што избираат