.

.

Нови Пристигнување Телефон Случај За Леново a2010 Моден Дизајн Уметност Насликана TPU Мека Случај

Нови Пристигнување Телефон Случај За Леново a2010 Моден Дизајн Уметност Насликана TPU Мека Случај

Оценка на посетителот:

DEN 48.00 -5 %
DEN 50.40
Залиха
Достапно за нарачка


Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака
Нови Пристигнување Телефон Случај За Леново a2010 Моден Дизајн Уметност Насликана TPU Мека Случај
Карактеристики :
100% Сосема Нов, изработени од зелен материјали, ултра мала тежина и тенок.
Заштити вашиот мобилен телефон од гребнатини и прашина.
Секоја дупка совршено да се совпаѓаат (Слушалка, МИКРОФОН, итн.).
Достапни во различни бои и дизајни.
Спецификација :
Материјал : Објект е направен од Висок квалитет на УВ +TPU обезбедува ултра мала тежина.
Боја : Насликани обрасци
Пакетот Вклучува :
1 X Случај
(Купи 3 телефон случаи или погоре, ние ќе ви ја испратиме 1 бесплатен мобилен телефон рака)
Повеќе Детали :
Прилагодување е достапно за секој модел 50pcs и 5pcs секој модел најмалку

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Lulumi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Апстракт,Спорт,Животно,Транспарентна
Големина:
4.5-inch
Карактеристики:
изработени од мек случај
Материјал:
TPU
Серија:
A
Модел:
a2010
Тип:
Случај

Купувачи како што избираат