.

.

Collare Обетки За Жените Симпатична Bilum Во Папуа Нова Гвинеја Кристал Капка Обетки Златна Боја Капка Обетки Мода Накит E162

Collare Обетки За Жените Симпатична Bilum Во Папуа Нова Гвинеја Кристал Капка Обетки Златна Боја Капка Обетки

Оценка на посетителот:

DEN 192.00 -10 %
DEN 212.64
Залиха
Достапно за нарачка


*Налози ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен.Ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок во таа ситуација. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Стандарден пакет е како на следната слика.
Нашите производи се направени со најдобри metel позлатен техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 години. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит,ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена. Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери). Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми.
Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување).
Класични Обетки За Жените Симпатична Кристал Торба Форма Капка Обетки Капка Обетки Мода Накит трговија на Големо IE2111 Симпатична Кристал Торба Форма Капка Обетки Обетки За Жените Обетки Мода Накит Африка
Материјал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 пар обетки ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
ако сакате да се купи натпревар накит сет,ве молиме clink следат слика :
Бесплатен превозот за сите нарачки.
*Меѓународната парцели нормално се земе 2-5 работни дена за unpdating следење на информации онлајн. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. Ви благодариме за разбирањето.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени produncts.

Карактеристики на предлогот

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
Collare
Обликотшема:
облека
Број На Модел На:
E162
is_customized:
Yes
функција 1:
обетки за жени

Купувачи како што избираат