.

.

YANRUO 3240 Плоштадот 12 14 16 22 mm Кристал AB да се Шие на Кристали Свадба Фустани Рамен грб Кристално Стакло Камења за Шиење Rhinestones

YANRUO 3240 Плоштадот 12 14 16 22 mm Кристал AB да се Шие на Кристали Свадба Фустани Рамен грб Кристално Стакло

Оценка на посетителот:

DEN 412.00 -10 %
DEN 457.92
Залиха
Достапно за нарачка


3240 Плоштадот 12 14 16 22 mm Кристал AB да се Шие на Кристали Свадба Фустани Рамен грб Кристално Стакло Камења за Шиење Rhinestones
Големини : 12mm 14mm 16mm 22mm
Боја : Кристал AB
Употреба : Торби За Облека Фустани Облека
Облик : Рамен Грб Плоштадот Rhinestones
Материјал : Стакло, А Не Пластични
Hoels : Со 2 Дупки Големини листа 12mm 80pcs 12mm 160pcs 14mm 56pcs 14mm 112pcs 16mm 36pcs 16mm 72pcs 22mm 22pcs
Пакет
Да Се Шие На Картичка
Кристал ( 3240 Плоштад Да Се Шие На Камења )
Картичка
Бод на искра со одлична Rhinestones да се шие на кристали! Не вашите чанти, облека, марами и лични додатоци заслужуваат малку bling? Користете ја вашата имагинација да се создаде сложени модели од неверојатен спектар на претрупан кристал бои, мулти-димензионална ефекти и прекрасен форми, вклучувајќи rivoli, круг, се зголеми montees, и повеќе!
Политика На Враќање
ако не сте задоволни со производот,може да се врати на стоки за размена, туку ве молиме да комуницирам со нас пред да се врати,превозот и ракувањето со полнење не се враќа сите врати ставки,мора да биде во добра состојба.тие мора да бидат под resalable состојба.Мажите го направија дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам да добивам нашите привилегија.
2.Ние се грижиме за нашите вредни клиенти,и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми.
3.Ако не сте ги задоволи со стоката,ве молиме падна слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите ај спор на alibaba.Негативни повратни информации не се реши нешто.Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство .
Плаќање :
*Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* ние го прифаќаме различни плаќања од страна на T/T, Western union, Paypal и други како што е подолу .
Превозот :
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Aliexpress Стандард Превозот, повеќе од 5kg ќе испрати EMS/UPS/DHL.Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети, Обично можете да изберете aliexpress стандард shiping или aliexpress премија . ние поддршка превозот// UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS/ТНТ Русија-Експрес SPSR , ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
Време на испорака :
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-3weeks да АЗИЈА. Запад Евра, Северна Америка.
-Од Воздухопловната : Општо земено, околу 1-4weeks на Јужна Америка, Средниот исток, источна Евра, Африка .
* Ако се среќаваме на државни празници, БЕЗ превозот, ви благодариме за вашето разбирање.
-Следење на број ќе бидат испратени до вас преку е-мејл по вашата нарачка е испраќаат.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
-Објект ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашата исплата потврди. Понекогаш dat e ќе се одложи поради недостаток. Сепак, ние ќе ве информираме преку е-маил.

Карактеристики на предлогот

Големина:
12mm 80pcs, 12mm 160pcs, 14mm 56pcs, 14mm 112pcs, 16mm 36pcs, 16mm 72pcs, 22mm 24pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Бренд Име:
YANRUO
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Кристално
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Број На Модел На:
Да се шие на Rhinestones За Облека и Додатоци
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
боја:
Јасно Бели AB
Шиење Rhinestones Тип:
Шиење Rhinestones да се Шие на Рамен Грб Rhinestones Облека Стаклени Монистра
Повод:
Вечерните Фустани Партија Облека Дизајн Костим За Капење, Накит Декорација
Rhinestones Форма:
Станот назад Плоштадот Шиење Rhinestones
Кристал материјал:
Кристално Стакло Не Пластична Смола Acryl
useage:
Шиење Кристално За Свадба Фустани
шие:
Шие Rhinestones За Облека да се Шие на монистра
Rhinestones:
облека за шиење ткаенина
Објектот Занает:
Позлата полски Шие на Sones
Димензии:
12mm 14mm 16mm 22mm

Купувачи како што избираат