.

.

ГОВЕДА AL20 Ѕид-Монтирани Звучници за домашно Кино Пасивен Звучник со Висок Квалитет Лесно Поставување Мини Систем ПОМОШЕН Запечатени Ѕид-Опкружувачки Звучници

ГОВЕДА AL20 Ѕид-Монтирани Звучници за домашно Кино Пасивен Звучник со Висок Квалитет Лесно Поставување Мини

Оценка на посетителот:

DEN 4678.00 -25 %
DEN 6237.60
Залиха
Достапно за нарачка

ГОВЕДА AL20 Ѕид-Опкружувачки Звучници за Звук домашно Кино Пасивен Звучник со Висок Квалитет Лесно Поставување Мини Систем Колона Caixa Де Км
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Се овие слики вистински ?
Сликите на производите се 100% Реално, но овие е боја на сенчење, бидејќи за разлика од набљудувачите.
2.Може ли да наведете адаптер приклучок?
Приклучокот стандарди во различни земји,постојат 4 видови на конверзија приклучок за вас избори:
①USA Стандард ②British Стандард
③Chinese Стандард ④European Стандард
3.Како е говорник AC Моќност опсег?
Некои од производот напон е 100-230v која е глобален широка употреба.Некои од производот напон е 220 V напон, погодни само за некои земји да се користи. Ве молиме да се однесуваат на одреден производ спецификации.
4.Јас можам да земам wholesales цел или дистрибуира во мојата земја?
Цел повеќе од 10pcs на еден модел или Б2Б бизнис,ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Обичај Должност&Данок
Ние вреднува нашиот производ околу 20-60% од вашата исплата и да ја прогласи како"Подарок", или"Примерок"ако е можно.Поради различни земја рамнодушен царинска политика,ве молиме ги споделите со нас ќе барање пред ние брод надвор,и откако вашиот пакет се фати со сопствени канцеларија,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да го расчисти царината. Ако одбие да го добиете пакетот се должи на високиот данок,ние не може да наплата,ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено политика внимателно пред да го стави на ред. Ви благодариме за вашата поддршка.

Карактеристики на предлогот

Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
РКА
Аудио Crossover:
Двонасочна
Репродукција Функција:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Далечинска Контрола:
No
Wi-Fi Музика:
Napster
Извор На Енергија:
AC
Вграден Микрофон:
No
Батеријата:
No
Канали:
2 (2.0)
екран:
No
Фреквентен Опсег:
Други
Број на Звучникот за Куќиште:
2
екран:
No
Гласовна Контрола:
No
PMPO:
20W
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
ГОВЕДА
Кабинетот Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AL20
Функција:
Никој
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Публикации
Видови:
опкружувачки звук
Место на Потекло:
Кина
Говорникот Структура:
Запечатени
Посебна Карактеристика:
Мини
PMPO:
25w
Интерфејс Тип:
ПОМОШЕН
Говорникот Класификација:
говорникот пакет
Безжична Тип:
Никој
комуникација:
Жичен

Купувачи како што избираат