.

.

Вампир Витез Yuki Kuran Готски Лолита Фустан Cosplay ноќта на Вештерките Костим Униформа Облека Целосен Сет Нарачана

Вампир Витез Yuki Kuran Готски Лолита Фустан Cosplay ноќта на Вештерките Костим Униформа Облека Целосен Сет

Оценка на посетителот:

DEN 5520.00
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Оваа облека треба да се направи "Нарачана", ве молиме оставете ни го вашето мерења во вашата нарачка.
Висина, Тежина, Биста, Половината, Колковите, Рамо ширина, Рака должина.
Функција Бренд Нови 100% Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Функција : Cosplay/партија/ Секојдневна облека Слика

Карактеристики на предлогот

Извор:
кориснички
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
костимот
Знаци:
Yuki Kuran

Купувачи како што избираат