.

.

Нова Топла Продажба Ретро Гитара Креативни Три-парче Градина Ѕид Монтирани Кука Фустан Шапка Грб Виси Закачалка Бања Облека Куките

Нова Топла Продажба Ретро Гитара Креативни Три-парче Градина Ѕид Монтирани Кука Фустан Шапка Грб Виси Закачалка

Оценка на посетителот:

DEN 993.12
Залиха
Достапно за нарачка


Нова Топла Продажба Ретро Гитара Креативни Три-парче Градина Ѕид Монтирани Кука Фустан Шапка Грб Виси Закачалка Бања Облека Куките
Материјал : еколошки смола + Железо
Answer : ___________________________ Note : Оваа кука треба да биде прикован на ѕидот да се откажам! Постојат соодветни завртки!

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
pu0034
Нема. на Куките:
3
Материјал:
ABS

Купувачи како што избираат