.

.

крстот убава сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /QLEVGIJC AQGNGLIV

крстот убава сребро позлатен Ѓердан Нови Продажба сребро ѓердани & приврзоци /QLEVGIJC AQGNGLIV

Оценка на посетителот:

DEN 58.00 -25 %
DEN 77.28
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 1.8*2.1 Тежина : 5.7 г

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Метали Тип:
сребро позлатен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Никој
Должина:
about 18 inch
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
AN290
Обликотшема:
Срцето
Pendant Големина:
ЗА ИНЧЕН
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Метал Печат:
925,Фунта
печат (не се материјал):
925
кодот:
AN290
ACLXXMGU:
TTFCVEVJITHGFZXA

Купувачи како што избираат