.

.

година Цртан филм Лето Бебе Момче Облека Поставите Вест Врвот + Шорцеви Дете Момче Лето без Ракави Поставите Деца Момче Облека Поставите Бесплатен превозот

година Цртан филм Лето Бебе Момче Облека Поставите Вест Врвот + Шорцеви Дете Момче Лето без Ракави Поставите

Оценка на посетителот:

DEN 575.52
Залиха
Достапно за нарачка

2016 година Цртан филм Лето Бебе Момче Облека Поставите Вест Врвот + Шорцеви Дете Момче Лето без Ракави Поставите Деца Момче Облека Поставите Бесплатен превозот ЗАБЕЛЕШКА : Почитувани клиенти, бидејќи големина има различна дефиниција од земја до каунти, ве молиме да се разгледа не само големини,но мерни податоци. поради ова е Прирачник за мерење, големината можеби имаат 2-3 cm грешка, се надевам дека ќе може да се разбере, ви благодариме . (Единица : cm)

Карактеристики на предлогот

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
S-036
Outerwear Тип:
Вест
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Abeibeizzf
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Купувачи како што избираат