.

.

10 компјутери/многу 89*57*20mm Abs пластика кутија за електронски проектот рачни кутија САЛАДИН водоотпорен куќиште кутијата за контрола switch куќиште

10 компјутери/многу 89*57*20mm Abs пластика кутија за електронски проектот рачни кутија САЛАДИН водоотпорен

Оценка на посетителот:

DEN 1423.00 -22 %
DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тип : abs рака куќиште
Забелешка : имаме четири бои А1,А2,А3,А4 на овој комплет.Ве молиме оставете messaeg да ни боја и соодветна количина сакате.Ако нема порака ,ние ќе ги испрати по случаен избор .
опис на производот :
1, Itmes : Abs Рачни Пластични куќишта
2, боја : 4 бои
3, големина : 89x57x20 mm
4, Материјал : ABS животната средина пластика
5, Тежина : 60 g
производ карактеристики : 1 , производ со независни пакување кутија и картонска . 2 , со школка завртка , ноктите ѕид и ноктите ѕид завртки , со декорација таблети zhegeli ( завртки локација на lapping ) . 3 , појавување со завртка погодно ( клиент ) 4 , сите мал пакет торба за пакување . 5 , производи материјал, пластични суровини 6 , според вашата потреба обработка отвори одделно . главната употреба : десктоп инструмент кутија бидејќи и focalization географски разлики во обемот на различни имиња на различни исто така се користи за индустриски главната раскрсница кутија , инструмент кутија , електронски живеалишта , итн главно се за внатрешна и надворешна електрична , комуникација , противпожарни установи , челик puddling , електронски , енергија , железница , градилиштето , stopcocks , аеродром , куќи за гости , голема фабрика , загадувањето на животната средина . Услуги и обработка : 1.Развивање на калапи и нејзината обработка 2.Модификација на производот и неговата обработка 3.Материјал и боја на производи може да биде изменета како што се бара. 4.Дополнителни трошоци се додаваат за измена и обработка во зависност од мувла. 5.Професионални машини за дупчење на куќиште.
BMC70013-А1 [Боја : светло сив со сива]
BMC70013-А2 [Боја : црна со светло сива]
BMC70013-A3 [Боја : светло сив со зелени ]
BMC70013-A4 [Боја : светло сиво со жолто]

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
барел
DIY Материјали:
Електрични
Име:
Beheer
Точка име :
Рачни пластични куќишта
Материјал:
Abs средина пластика
боја:
4 бои
Способност:
ОЕМ Сопствена фабрика Нарачана
сертификација:
ISO9001 RoHS
Функција:
Водоотпорен dustproof анти-корозија
Температурата На Работа:
40C да 120C
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Примена:
Електронски & Инструмент Куќишта

Купувачи како што избираат