.

.

(5 КОМПЈУТЕРИ) Жичен Пластични Магнет Сензор за Врата, Прозорец Отворен детектор на NC Реле излез за Аларм додатоци на Градите Светилка префрлате

(5 КОМПЈУТЕРИ) Жичен Пластични Магнет Сензор за Врата, Прозорец Отворен детектор на NC Реле излез за Аларм

Оценка на посетителот:

DEN 1545.00 -13 %
DEN 1775.52
Залиха
Достапно за нарачка


Тип на прекинувач : NC(нормално блиску тип), коло е поврзан кога е магнет во близина на прекинувачот.
Полињата за префрлање е електрични префрлете се управувани од страна на применуваат магнетно поле.
Дизајниран за употреба со алармни системи. Одлична за употреба во семејството и фабрика прозорец, врата. итн.
Со двојно-страни лента дизајн за лесно да се инсталира.
Единица Тип : многу (5 пар/многу) Пакет Тежина : 0.9 кг Пакет Големина : 1 8см х 14cm 4cm x (7.09 во x 5.51 во x 1.57 во)

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
safearmed
Број На Модел На:
ОК-55
боја:
Сребро.
Употреба:
Лични
Број На Модел На:
ОК-55
работната далечина :
10-30мм

Купувачи како што избираат