.

.

1Pcs Висок Квалитет Насликани Флип СТП Кожа Случај За Шега Cirrus 5s Заштитни Случај Покрива Кожата

1Pcs Висок Квалитет Насликани Флип СТП Кожа Случај За Шега Cirrus 5s Заштитни Случај Покрива Кожата

Оценка на посетителот:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.04
Залиха
Достапно за нарачка


Моден дизајн и уникатен стил.
Шок & влијание заштита
Едноставна snap-за инсталација
Специјално дизајнирана за да ги заштити вашиот мобилен телефон од намалувањето,прашина и гребење.

Карактеристики на предлогот

Материјал:
PU
Бренд Име:
AiLiShi
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Флип Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Животно,Егзотични,Мат
Карактеристики:
слика дизајн
Компатибилен Бренд:
За Шега Cirrus 5s
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат