.

.

креативни гроздобер врежан кафе чај сладолед мерење Лажица метал за свадба, роденден чај партија корист декорација Пот

креативни гроздобер врежан кафе чај сладолед мерење Лажица метал за свадба, роденден чај партија корист декорација

Оценка на посетителот:

DEN 16.00 -5 %
DEN 16.80
Залиха
Достапно за нарачка


Убаво и креативни.
Осветлувањето на вашата забава!
Име : Гроздобер лажица
Материјал : цинк легура
Големина : appox 11cm
Тежина : appox 12grams
Боја и Дизајн : ве Молиме изберете во зависност од бројот и дизајн на слика
Пакет : Opp вреќа
вклучувајќи ги и 1 компјутер * лажица

Карактеристики на предлогот

боја:
Измешани или порака нас
Повод:
Партија
Број На Модел На:
108113
Тип:
Настан & Партија Материјали
Бренд Име:
Haurry
Настан & Партија Ставка Type:
Гроздобер лажица

Купувачи како што избираат